Voorzitter & verantwoordelijke uitgever
Guy Berckmans
Tervuursesteenweg 772 bus 1.01
1982 Elewijt

0479-35 09 49
guy.berckmans@heemkringsteenokkerzeel.be
Onder -Voorzitter, lay-out " De Veerle" & Gidsing
Jean-Paul Dierickx
Machelsesteenweg 17
1820 Melsbroek

0496-10 14 98
jp.dierickx@heemkringsteenokkerzeel.be
Secretaris
Felix Goossens

Aarschotsebaan 49
1910 Kampenhout

0478-21-75-12
felix.goossens@heemkringsteenokkerzeel.be

Redactieraad
Bavo Van Olmen
Damlaan 17
1820 Steenokkerzeel

02-751 71 41
bavo.vanolmen@heemkringsteenokkerzeel.be
Webmaster, genealogie & digitalisering
Dirk Taekels
E.De Groesbeecklaan 24
1820 Steenokkerzeel

02-759 30 20
dirk.taekels@heemkringsteenokkerzeel.be
Fotografie & sociale media
Gilbert De Winter
Vlierken 34
1820 Steenokkerzeel

0479-64 38 30
gilbert.de.winter@heemkringsteenokkerzeel.be
Erfgoed & archief
Christine Bruylants
Platanenlaan 32
1820 Melsbroek

02-751 85 91
christine.bruylants@scarlet.be
Redactieraad
Daan Vanderhulst
Roekensstraat 26a
1820 Melsbroek

02-751 75 89
daan.vanderhulst@skynet.be
Werkgroep genealogie
Lieve Vranckx
Wambeeckstraat 92A
1820 Steenokkerzeel

0491-50 45 88
lievevranckx@skynet.be
Kerkarchief
Rita Malfliet
Larestraat 1
1980 Zemst

015-61 45 43
r.malfliet@skynet.be
Afgevaardigde overlegorganen & natuur
Marc Verelst
Sellaerstraat 39
1820 Melsbroek

02-751 99 55
marc.verelst@heemkringsteenokkerzeel.be
Penningmeester, werkgroep lezingen & uitstappen
Magda Janssen
LO Molen 7
1820 Steenokkerzeel

0472-25 78 60
magda.janssen@scarlet.be
Archief
Pieter Peeters
Van Frachenlaan 10
1820 Steenokkerzeel

0495-21 93 00
pieterpeeters.peeters@gmail.com
Externe Medewerker
Herman Laureys
Koekoeksweide 6
1820 Perk

02-751 95 10
hermanlaureys@skynet.be

Erevoorzitter
Edmond Schepens
Damlaan 48
1820 Steenokkerzeel

02-759 80 72
edmond.schepens@gmail.com
Erevoorzitter
Paul Degraeve
Vliegenierslaan 6
1820 Steenokkerzeel

016-65 50 56
paul.degraeve@proximus.be



laatste aanpassing:13/02/2019