Samenstelling van de kerngroep
 
Voorzitter
Rita Malfliet
Larestraat 1
1980 Zemst
015-61-45-43

r.malfliet@skynet.be
Ondervoorzitter
Christine Bruylants
Platanenlaan 32
1820 Melsbroek

02-751 85 91
christine.bruylants@scarlet.be
Secretaris
Felix Goossens
Aarschotsebaan 49
1910 Kampenhout

0478-21 75 12
felix.goossens@heemkringsteenokkerzeel.be
Penningmeester, Lezingen & Uitstappen
Magda Janssen
LO Molen 7
1820 Steenokkerzeel
0472-25 78 60
magda.janssen@heemkringsteenokkerzeel.be
Archief
Pieter Peeters
Van Frachenlaan 10
1820 Steenokkerzeel
0495-21 93 00
pieterpeeters.peeters@gmail.com
Logistiek en Fotografie
Gilbert De Winter
Vlierken 34
1820 Steenokkerzeel

0479-64 38 30
gilbert.de.winter@heemkringsteenokkerzeel.be
Webmaster, digitalisering & genealogie
Dirk Taekels
E.De Groesbeecklaan 24
1820 Steenokkerzeel
02-759 30 20
dirk.taekels@heemkringsteenokkerzeel.be
Lay-Out " De Veerle " & Gidsing
Jean-Paul Dierickx
Machelsesteenweg 17
1820 Melsbroek
0496-10 14 98
jp.dierickx@heemkringsteenokkerzeel.be

Redactieraad
Bavo Van Olmen
Damlaan 17
1820 Steenokkerzeel

0479-99 47 92
bavo.vanolmen@heemkringsteenokkerzeel.be
Redactieraad
Daan Vanderhulst
Roekensstraat 26a
1820 Melsbroek
02-751 75 89
daan.vanderhulst@skynet.be
Afgevaardigde overlegorganen & natuur
Marc Verelst
Sellaerstraat 39
1820 Melsbroek
02-751 99 55

marc.verelst@heemkringsteenokkerzeel.be
Genealogie
Lieve Vranckx
Wambeekstraat 92A
1820 Steenokkerzeel
0491-50 45 88
lievevranckx@skynet.be

Externe Medewerker
Herman Laureys
Koekoeksweide 6
1820 Perk

02-751 95 10
hermanlaureys@skynet.be

Ere - Voorzitter
Edmond Schepens
Damlaan 48
1820 Steenokkerzeel
02-759 80 72
edmond.schepens@gmail.com
Ere - Voorzitter
Paul Degraeve
Vliegenierslaan 6
1820 Steenokkerzeel
016-65 50 56
paul.degraeve@proximus.be


Archief - Team

Linda Thuben Erik Braem Yvette Rijckmans